Stanag 6001

SUNFLOWER Studium Języków Obcych oferuje kursy przygotowawcze do egzaminów ze znajomości języka angielskiego wg STANAG 6001:

  • na poziomie 1 (SPJ 1111)
  • na poziomie 2 (SPJ 2222)

Do egzaminów mogą przystąpić żołnierze zawodowi i pracownicy wojska, których miejscem służby i pracy nie jest WSOWL oraz osoby spoza resortu obrony narodowej.

Kto uznaje egzaminy wg STANAG 6001?
Egzaminy wg STANAG 6001 stanowią potwierdzenie kwalifikacji językowych w resorcie obrony narodowej. W niektórych przypadkach egzaminy są uznawane w procesie rekrutacji kandydatów ubiegających się o przyjęcie do uczelni wojskowych na studia wojskowe lub kursy oficerskie. Oferowane przez SUNFLOWER kursy językowe STANAG 6001 pozwalają szybko i skutecznie rozwinąć sprawności językowe, tj. mówienie, pisanie, czytanie i słuchanie.

Programy szkoleń są zgodne z dokumentem normalizacyjnym, obowiązującym w państwach NATO (Standardization Agreement).

Zajęcia prowadzone są przez lektorów z wieloletnim doświadczeniem pracy w jednostkach wojskowych Wojsk Lądowych i Marynarki Wojennej.

Napisz i zapytaj: studiumsunflower@wp.pl

2 Comments:

  1. Do Sunflower trafiłem po zdaniu egzaminu na Poziomie 1. Chciałem podejść do „eksternistycznej dwójki”, ale sam nie czułem się na siłach. Zapisałem się na zajęcia indywidualne, na których nie tylko dostałem niezbędne materiały, ale również zapoznałem się ze strategiami egzaminacyjnymi, które były super pomocne. Po kilku miesiącach ciężkiej pracy, ale w fajnej atmosferze poszedłem na egzamin – zdałem wszystkie specjalności za pierwszym podejściem. Polecam wszystkim, którzy chcą skutecznie przygotować się do STANAGU 🙂

  2. Korzystałem osobiście. Zaangażowanie, poświęcenie czasu słuchaczowi oraz praca niekiedy indywidualna, zajęcia w grupie na bardzo wysokim poziomie. Szkoda że nie prowadzicie poziomu 3 (SPJ 3333). Skorzystałbym chętnie. Egzaminy zdane za pierwszym podejściem. Polecam bardzo. Pełen profesjonalizm.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.