Przygotowanie do testu IELTS

Test IELTSfotolia_70097300

IELTS – International English Language Testing System, to popularny na całym świecie test języka angielskiego, oceniający poziom znajomości języka angielskiego osób chcących studiować lub pracować w środowisku anglojęzycznym. Do testu IELTS co roku przystępuje ponad 2 miliony kandydatów.

IELTS to przepustka do życia, studiów i pracy na całym świecie, ponieważ jest honorowany przez ponad 9 tys. instytucji na całym świecie, w tym agencje rządowe i edukacyjne oraz organizacje zawodowe. Jest to jedyny test oceniający znajomość języka angielskiego uznawany przez władze imigracyjne tych krajów, które wymagają tego rodzaju dyplomu.

IELTS jest stworzony po to, by pomóc ci w posługiwaniu się angielskim w Twoim nowym życiu za granicą. W czasie krótszym niż cztery godziny, oceni wszystkie Twoje kompetencje językowe: rozumienie ze słuchu, czytanie ze zrozumieniem, pisanie i mówienie.

IELTS jest testem języka angielskiego o najszerszej uznawalności, którego część ustna jest przeprowadzana w formacie 1:1, aby jak najlepiej ocenić Twoje umiejętności komunikacyjne. Możesz być pewny, że test IELTS zapewnia uczciwą i spójną ocenę Twojego poziomu znajomości języka angielskiego, ponieważ został stworzony przez ekspertów językowych i zdobył zaufanie instytucji na całym świecie. Zobacz więcej na temat IELTS >>

Poznaj na Facebooku opinie osób studiujących za granicą, które przygotowywały się do IELTS ze mną.

Sprawdź >>

Zapraszam na kurs! Dzwońcie, chętnie odpowiem na Wasze pytania tel. 501 176 640
Monika

Komentowanie jest wyłączone.