O nas

Studium Języków Obcych SUNFLOWER  w Koszalinie działa od 2009 r. Powstało na bazie szkoły WONDERLEARNING działającej od 1999 r. W naszej szkole, dzięki wieloletniemu zaangażowaniu w pracę z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi oraz doświadczeniu i pasji naszych nauczycieli, stworzyliśmy szeroką i unikalną ofertę zajęć językowych, dla wszystkich grup językowych i na wszystkich poziomach zaawansowania.

W trakcie roku szkolnego prowadzimy kursy języków obcych oraz warsztaty dla żołnierzy zawodowych STANAG 6001 w języku angielskim.

Organizujemy zajęcia dla dzieci w wieku szkolnym, młodzieży, maturzystów oraz dorosłychWspomagamy naukę języków obcych, korzystając z coraz bardziej rozpowszechnianych tablic interaktywnych. Zapewnimy dostęp do najnowszych testów egzaminacyjnych, nowości wydawniczych, a przede wszystkim korzystamy z bogatego doświadczenia pedagogicznego.

Największym atutem naszych zajęć jest konsekwentne budowanie wiedzy. Osoby, które ukończyły nasze kursy mogą pochwalić się wysokimi wynikami zdawanych egzaminów, jak i przełamaniem bariery językowej. Wśród naszych absolwentów jest duża grupa młodzieży studiującej na międzynarodowych uniwersytetach.

Zajęcia w Sunflower odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu, w zależności od potrzeb i preferencji słuchaczy. W roku szkolnym 2020/2021 prowadzimy także zajęcia online.

Zajęcia w Sunflower odbywają się także we wczesnych godzinach porannych.

Osoby dorosłe mogą korzystać z zajęć zarówno indywidualnie jak i grupowo. Dla pracowników firm proponujemy zajęcia w ramach kursu Business English.

27 Comments:

 1. Marcin Płoszyński

  Moje dzieci (6 i 9 lat) bardzo chętnie uczęszczają na zajęcia w Sunflower. Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z postępów w nauce, jak i organizacji zajęć. Dzieciom przypadły do gustu stosowane techniki prowadzenia lekcji, jesteśmy miło zaskoczeni tym, z jakim zapałem angażują się w naukę języka angielskiego.
  Lektorzy potrafią dotrzeć do dzieci, nawet tych najmłodszych.

  Serdecznie polecam.

 2. Igor maturzysta

  Dopiero tu dowiedziałem się, że angielski jest spoko
  W Dubois to katorga! Zajęcia prowadzone w luksusowej atmosferze (Pani Monika zawsze robi mi kawę i do niej mam coś słodkiego) i w doborowym towarzystwie. Gorąco polecam

 3. Jestem w 2 klasie liceum . Chodze do Sunflower trzy lata.Szkoła jest spoko. Na pewno zdam maturę i uważam że warto chodzić do Sunflower.
  P.S mam teraz z panią Moniką bo pani Magdy chwilowo nie ma. Obie są super

 4. Chodzę tu od 2 lat z moimi kolegami z klasy. Teraz test 8- klasisty jest dużo łatwiejszy do napisania. polecam!😀

 5. Chodzę od miesiąca i juz jestem zadowolona
  Widzę że angielski to fajna sprawa tylko trzeba trafić na dobrego nauczyciela
  Serdecznie pozdrawiam Panią Magdę
  Polecam wszystkim, nawet najbardziej opornym i wystraszonym

 6. Super nauczycielka, wspaniała atmosfera, przygotowanie do STANAG 6001 P2222 wzorowe, polecam wszystkim, a zwłaszcza wojskowym, którzy przygotowują się do egzaminów, pozdrowienia dla Pani Moniki, nie często spotyka się takich nauczycieli

 7. Wspaniała szkoła , wiele można się nauczyć . Jestem bardzo zadowolona , że mogę uczęszczać do tej szkoły serdecznie polecam 🍑

 8. Jestem uczniem klasy siódmej.Mam na imię Przemek i chodzę do tej szkoły. Bardzo ją polecam – BARDZO BARDZO.Zajęcia z panią Magdą są super i nie mogę się doczekać Jej powrotu z Paryża.

 9. Chodzę tu Od 3 lat, teraz jestem uczniem 7 klasy szkoły podstawowej. Na pewno zdam najbliższy egzamin a potem i maturę. Jest tu bardzo fajnie. Zajęcia z paniã Madziá sa super

 10. Super szkoła! Zajęcia sa bardzo interesujące i ciekawe. Dzięki pani Monice mój angielski jest coraz lepszy! Naprawdę polecam 😊👍

 11. Polecam szkołę! Bardzo ciekawe zajęcia i sposób nauczania. Nie jest nudno, lektorka wybiera ciekawe tematy do dyskusji przez co chętniej rozmawia się po angielsku.

 12. Super szkoła! Moj język Angielski wzrósł odkąd zaczęłam uczęszczać na zajęcia. Lekcje są tak sympatyczne że aż chce się na nie chodzić.A Pani Monika cudowna !!!:) Szczerze i uczciwie Polecam !

 13. To szkoła, która spełnia moje oczekiwania. Rzetelna i zaangazowana pani Magda, rzeczowa właścicielka pani Monika i ponadto miła atmosfera. Sama jestem nauczycielem więc wiem , co mówię. Polecam i jeszcze raz polecam.

 14. Tegoroczny maturzysta

  Super zajęcia indywidualnie dostosowane do poziomu ucznia oraz jego potrzeb w języku angielskim!

 15. Polecamy szkołę Sunflower. Zarówno lekcje z j. angielskiego jak i z j. niemieckiego są super. Nasze starsze i młodsze dzieciaki z chęcią chodzą na zajęcia. Duża motywacja do nauki i miła atmosfera.

 16. Zajecia z Pania Monika to sama przyjemnosc. Zero stresu i jednoczesnie bardzo wysokie wyniki matur, podstawowej jak i rozszerzonej. Polecam, tegoroczna maturzystka. 🙂

 17. Uczęszczam do szkoły na indywidualne zajęcia z Panią Moniką od ok.1,5 roku. W tym czasie poczyniłem ogromne postępy w swobodnym posługiwaniu się językiem angielskim. Zajęcia są dopasowane czasowo i tematycznie do moich możliwości i oczekiwań.
  Gorąco polecam tę szkołę, jeżeli ktoś chce naprawdę nauczyć się języka.

 18. Na półkolonii było bardzo fajnie. Jeździliśmy konno i bardzo miło spędzaliśmy czas.
  Pani Monika jest super ! Pozdrawiam Kacper 🙂

 19. Na tej stronie mówią Państwo o „warsztatach” dla żołnierzy, w zakładce „Stanag6001” już o kursach na poziom SLP1111 i SLP2222. Czy są to zatem pełnowymiarowe kursy, czy pojedyncze warsztaty doskonalące, przygotowujące do egzaminu resortowego?

  • Witam,
   prowadzimy zajęcia w formie „warsztatów”, co oznacza, że zajęcia prowadzone są pod kątem przygotowania do egzaminów. Ilość i częstotliwość zajęć ustalane są indywidualnie. Z reguły nauka obejmuje 3 miesiące.
   Egzaminu nie przeprowadzamy w szkole.
   Pozdrawiam i w razie dodatkowych pytań służę pomocą.

   Monika

 20. Syn uwielbia Panią Magdę i jej zajęcia z angielskiego! Nie może doczekać się początku roku :). Polecam super szkoła.

 21. Córa zachwycona, mam nadzieję, że złapany bakcyl zaprocentuje w przyszłości. Badzo fajna nauczycielka, żałuję, że nie zostałem od początku a tylko dołączyłem do córki na koniec zajęć. W sumie przepraszamy, bo przeciągneliśmy zajęcia w świetnej atmosferze o prawie półgodziny. Życze powodzenia – czekamy na następne zajęcia.

 22. Szczerze POLECAM, szkoła warta Polecenia. Bardzo miło wspominam naukę j. angielskiego 😛 ( P. Monikę)

 23. Super szkoła, a Panie nauczycielki jeszcze fajniejsze. szczerze POLECAM bo warto

 24. Polecam! Fajna szkoła, w tym roku też będę chodził.

 25. Pełen profesjonalizm! W Słoneczniku nie da się nie nauczyć angielskiego! Pani Monika rzeczowa, bardzo sympatyczna i co najważniejsze z ogromną wiedzą :). Dzięki niej zdałam maturę na 89%!

 26. Extra szkoła i bardzo rzeczowe i miłe nauczycielki!
  Polecam!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.