O nas

Studium Języków Obcych SUNFLOWER  w Koszalinie działa od 2009 r. Powstało na bazie szkoły WONDERLEARNING działającej od 1999 r. W naszej szkole, dzięki wieloletniemu zaangażowaniu w pracę z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi oraz doświadczeniu i pasji naszych nauczycieli, stworzyliśmy szeroką i unikalną ofertę zajęć językowych, dla wszystkich grup językowych i na wszystkich poziomach zaawansowania.

W trakcie roku szkolnego prowadzimy kursy języków obcych oraz warsztaty dla żołnierzy zawodowych STANAG 6001 w języku angielskim.

Organizujemy zajęcia dla dzieci w wieku szkolnym, młodzieży, maturzystów oraz dorosłychWspomagamy naukę języków obcych, korzystając z coraz bardziej rozpowszechnianych tablic interaktywnych. Zapewnimy dostęp do najnowszych testów egzaminacyjnych, nowości wydawniczych, a przede wszystkim korzystamy z bogatego doświadczenia pedagogicznego.

Największym atutem naszych zajęć jest konsekwentne budowanie wiedzy. Osoby, które ukończyły nasze kursy mogą pochwalić się wysokimi wynikami zdawanych egzaminów, jak i przełamaniem bariery językowej. Wśród naszych absolwentów jest duża grupa młodzieży studiującej na międzynarodowych uniwersytetach.

Zajęcia w Sunflower odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu, w zależności od potrzeb i preferencji słuchaczy. W roku szkolnym 2020/2021 prowadzimy także zajęcia online.

Zajęcia w Sunflower odbywają się także we wczesnych godzinach porannych.

Osoby dorosłe mogą korzystać z zajęć zarówno indywidualnie jak i grupowo. Dla pracowników firm proponujemy zajęcia w ramach kursu Business English.

Komentowanie jest wyłączone.