Monika Wieszczecińska -Tokarek

Jestem właścicielem SUNFLOWER Studium Języków Obcych i nauczycielem języka angielskiego i hiszpańskiego. Swoją przygodę z nauczaniem języka angielskiego rozpoczynałam od pracy z najmłodszymi. Obecnie przygotowuję studentów do akademickich certyfikatów językowych oraz żołnierzy do egzaminu resortowego STANAG 6001. Uczę też dorosłych i młodzież na kursach języka angielskiego i hiszpańskiego.

Staram się być nauczycielem wymagającym i konsekwentnym. Jednocześnie udaje mi się wzbudzać w uczniach wiele entuzjazmu do nauki i tworzyć atmosferę wzajemnej sympatii. To jest klucz do sukcesów wszystkich moich uczniów. W pracy lektora najbardziej cenię sobie kontakt z ludźmi i możliwość dzielenia się wiedzą. Najważniejsze jest dla mnie ‚zarażanie’ innych moimi pasjami oraz motywowanie ich do zdobywania i pielęgnowania własnych.

Prywatnie interesuję się kulturą hiszpańską, fotografią i dużo podróżuje po Europie. Nieliczne wolne chwile spędzam w malowniczym otoczeniu i rodzinnym gronie z dala od zgiełku miasta. Znam sekret mistrzowskiego gazpacho i przyznaję otwarcie, że do moich nielicznych słabości należą bardzo dobre książki, wyjątkowo pasjonujące filmy i dwie osobistości, córki Martyna i Milena.

ZAPRASZAM WSZYSTKICH  Z PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

 

HASŁO
Monika Wieszczecińska -Tokarek