O nas

Studium Języków Obcych SUNFLOWER  w Koszalinie działa od 2009 r. Powstało na bazie szkoły WONDERLEARNING działającej od 1999 r. W naszej szkole, dzięki wieloletniemu zaangażowaniu w pracę z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi oraz doświadczeniu i pasji naszych nauczycieli, stworzyliśmy szeroką i unikalną ofertę zajęć językowych, dla wszystkich grup językowych i na wszystkich poziomach zaawansowania.

W trakcie roku szkolnego prowadzimy kursy języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego i hiszpańskiego oraz warsztaty dla żołnierzy zawodowych STANAG 6001 w języku angielskim.

Organizujemy zajęcia dla dzieci w wieku szkolnym, młodzieży, maturzystów oraz dorosłych. Wspomagamy naukę języków obcych, korzystając z coraz bardziej rozpowszechnianych tablic interaktywnych. Zapewnimy dostęp do najnowszych testów egzaminacyjnych, nowości wydawniczych, a przede wszystkim korzystamy z bogatego doświadczenia pedagogicznego.

Największym atutem naszych zajęć jest konsekwentne budowanie wiedzy. Osoby, które ukończyły nasze kursy mogą pochwalić się wysokimi wynikami zdawanych egzaminów, jak i przełamaniem bariery językowej. Wśród naszych absolwentów jest duża grupa młodzieży studiującej na międzynarodowych uniwersytetach.

Zajęcia w Sunflower odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu, w zależności od potrzeb i trwają 60 lu 90 minut.

Zajęcia w Sunflower odbywają się także we wczesnych godzinach porannych.

Osoby dorosłe mogą korzystać z zajęć zarówno indywidualnie jak i grupowo. Dla pracowników firm proponujemy zajęcia w ramach kursu Business EnglishWięcej o zajęciach>>

29
Dodaj komentarz

28 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
25 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Artur

Nauka w tej szkole staje się łatwa i przyjemna!!! Polecam !!!!

Mateusz

Witam,
Polecam te szkole z pełną odpowiedzialnością tym osobom, które chcą nauczyć się języka i szybko zobaczyć rezultaty.
Nauczyciele są wymagający, co jak dla mnie jest ogromnym plusem. Atmosfera bardzo miła, zajęcia dostosowane do potrzeb. W-g mnie same plusy.
Pozdrawiam

Michał Złamas

Luzik
W Sunflower jest spoko
Atmosfera fajna , nauczyciele też
Mi się podoba
Pozdawiam Panie Monikę i Magdę

Igor maturzysta

Dopiero tu dowiedziałem się, że angielski jest spoko
W Dubois to katorga! Zajęcia prowadzone w luksusowej atmosferze (Pani Monika zawsze robi mi kawę i do niej mam coś słodkiego) i w doborowym towarzystwie. Gorąco polecam

Andrzej

Jestem w 2 klasie liceum . Chodze do Sunflower trzy lata.Szkoła jest spoko. Na pewno zdam maturę i uważam że warto chodzić do Sunflower.
P.S mam teraz z panią Moniką bo pani Magdy chwilowo nie ma. Obie są super

Karol

Chodzę tu od 2 lat z moimi kolegami z klasy. Teraz test 8- klasisty jest dużo łatwiejszy do napisania. polecam!😀

Zuzanka

Chodzę od miesiąca i juz jestem zadowolona
Widzę że angielski to fajna sprawa tylko trzeba trafić na dobrego nauczyciela
Serdecznie pozdrawiam Panią Magdę
Polecam wszystkim, nawet najbardziej opornym i wystraszonym

Tomasz

Super nauczycielka, wspaniała atmosfera, przygotowanie do STANAG 6001 P2222 wzorowe, polecam wszystkim, a zwłaszcza wojskowym, którzy przygotowują się do egzaminów, pozdrowienia dla Pani Moniki, nie często spotyka się takich nauczycieli

Zulanka💜

Wspaniała szkoła , wiele można się nauczyć . Jestem bardzo zadowolona , że mogę uczęszczać do tej szkoły serdecznie polecam 🍑

Przemek

Jestem uczniem klasy siódmej.Mam na imię Przemek i chodzę do tej szkoły. Bardzo ją polecam – BARDZO BARDZO.Zajęcia z panią Magdą są super i nie mogę się doczekać Jej powrotu z Paryża.

Filip

Chodzę tu Od 3 lat, teraz jestem uczniem 7 klasy szkoły podstawowej. Na pewno zdam najbliższy egzamin a potem i maturę. Jest tu bardzo fajnie. Zajęcia z paniã Madziá sa super

Ola

Super szkoła! Zajęcia sa bardzo interesujące i ciekawe. Dzięki pani Monice mój angielski jest coraz lepszy! Naprawdę polecam 😊👍

Paweł

Polecam szkołę! Bardzo ciekawe zajęcia i sposób nauczania. Nie jest nudno, lektorka wybiera ciekawe tematy do dyskusji przez co chętniej rozmawia się po angielsku.

Olivia

Super szkoła! Moj język Angielski wzrósł odkąd zaczęłam uczęszczać na zajęcia. Lekcje są tak sympatyczne że aż chce się na nie chodzić.A Pani Monika cudowna !!!:) Szczerze i uczciwie Polecam !

Beata

To szkoła, która spełnia moje oczekiwania. Rzetelna i zaangazowana pani Magda, rzeczowa właścicielka pani Monika i ponadto miła atmosfera. Sama jestem nauczycielem więc wiem , co mówię. Polecam i jeszcze raz polecam.

Tegoroczny maturzysta

Super zajęcia indywidualnie dostosowane do poziomu ucznia oraz jego potrzeb w języku angielskim!

Robert

Polecamy szkołę Sunflower. Zarówno lekcje z j. angielskiego jak i z j. niemieckiego są super. Nasze starsze i młodsze dzieciaki z chęcią chodzą na zajęcia. Duża motywacja do nauki i miła atmosfera.

Anonimowo

Zajecia z Pania Monika to sama przyjemnosc. Zero stresu i jednoczesnie bardzo wysokie wyniki matur, podstawowej jak i rozszerzonej. Polecam, tegoroczna maturzystka. 🙂

Grzegorz

Uczęszczam do szkoły na indywidualne zajęcia z Panią Moniką od ok.1,5 roku. W tym czasie poczyniłem ogromne postępy w swobodnym posługiwaniu się językiem angielskim. Zajęcia są dopasowane czasowo i tematycznie do moich możliwości i oczekiwań.
Gorąco polecam tę szkołę, jeżeli ktoś chce naprawdę nauczyć się języka.

Kacper

Na półkolonii było bardzo fajnie. Jeździliśmy konno i bardzo miło spędzaliśmy czas.
Pani Monika jest super ! Pozdrawiam Kacper 🙂

Na tej stronie mówią Państwo o „warsztatach” dla żołnierzy, w zakładce „Stanag6001” już o kursach na poziom SLP1111 i SLP2222. Czy są to zatem pełnowymiarowe kursy, czy pojedyncze warsztaty doskonalące, przygotowujące do egzaminu resortowego?

Witam,
prowadzimy zajęcia w formie „warsztatów”, co oznacza, że zajęcia prowadzone są pod kątem przygotowania do egzaminów. Ilość i częstotliwość zajęć ustalane są indywidualnie. Z reguły nauka obejmuje 3 miesiące.
Egzaminu nie przeprowadzamy w szkole.
Pozdrawiam i w razie dodatkowych pytań służę pomocą.

Monika

Aneta

Syn uwielbia Panią Magdę i jej zajęcia z angielskiego! Nie może doczekać się początku roku :). Polecam super szkoła.

Grzegorz

Córa zachwycona, mam nadzieję, że złapany bakcyl zaprocentuje w przyszłości. Badzo fajna nauczycielka, żałuję, że nie zostałem od początku a tylko dołączyłem do córki na koniec zajęć. W sumie przepraszamy, bo przeciągneliśmy zajęcia w świetnej atmosferze o prawie półgodziny. Życze powodzenia – czekamy na następne zajęcia.

Ania

Szczerze POLECAM, szkoła warta Polecenia. Bardzo miło wspominam naukę j. angielskiego 😛 ( P. Monikę)

Ania

Super szkoła, a Panie nauczycielki jeszcze fajniejsze. szczerze POLECAM bo warto

Krzysiek

Polecam! Fajna szkoła, w tym roku też będę chodził.

Kinga

Pełen profesjonalizm! W Słoneczniku nie da się nie nauczyć angielskiego! Pani Monika rzeczowa, bardzo sympatyczna i co najważniejsze z ogromną wiedzą :). Dzięki niej zdałam maturę na 89%!

Iza

Extra szkoła i bardzo rzeczowe i miłe nauczycielki!
Polecam!!!